5. kolo (9. 9. 2012)

RAJNOCHOVICE – LUDSLAVICE 6:1 (4:0)

V Rajnochovicích to bylo tentokrát víc bojovné utkání, s mnoha osobními souboji a fauly, než fotbalová podívaná. Začátek byl vyrovnaný. Ale po čtvrthodině kapitán Tomáš Ides určil vývoj zápasu dvěma rychlými góly. Boj dále celkem vyrovnaně pokračoval, ale domácí před přestávkou rozhodli utkání góly Kubíka a Hrachovce.

Hosté začali druhý poločas lépe, ale Topič krásnou střelou z přímého kopu ze třiceti metrů zvýšil na 5:0. Deset minut před koncem dali hosté čestný gól, ale na závěr utkání David Kubík z přímého kopu pečetil konečný výsledek utkání, a tím zdánlivě jednoduché vítězství Rajnochovic.

„Domácí efektivní hrou a proměňováním šancí vstřelili do poločasu čtyři branky a bylo rozhodnuto. Zato my jsme tradičně netrefili ani prázdnou bránu a potýkali se s nepřesností, jak svou, tak i rozhodčího. Hráči po mně snad chtěli, abych vytvořil poločasový rekord v počtu vykouřených cigaret, což se jim za pomoci sudího i podařilo. Ve druhém poločase jsme soupeře přitlačili, ale ten nás opět trestal z brejku. I když tento zápas mi moc radosti nepřinesl, přesto jedno musím vyzdvihnout. Nekonfliktní chování domácí lavičky, která i přes některé vyhrocené situace na hřišti zachovala chladnou hlavu a profesionální přístup," řekl trenér hostů Pavel Konečný.

Branky: Ides 2, Kubík 2, Hrachovec, Topič – Lahola.

Rozhodčí: Závojský.

Diváci: 150.

Rajnochovice: Rýc – Koláček (Chromec), Doležal P., Dvořák, Doležal M., Giebel (Laibner), Kubík, Jurča, Topič, Ides (Hájek), Hrachovec.

Ludslavice: Caletka – Truhlář, Hubáček, Rafaja, Švach (Dlabaja), Kavan, Skotek, Hejkerlík, Vlček, Křižan, Herodes (Lahola).

Břest- Tučapy 3:2 (2:1)
Komárno- Chvalčov 5:4 (2:1)
Rymice- Holešov "B" 0:3 (0:2)
Mysločovice "B"- Hlinsko p. H. 2:1 (1:1)