23. kolo (12.5.2013)

RAJNOCHOVICE- CHVALČOV 5:1 (3:1)

Kanonýr skupiny A Topič se trefil pětkrát

Ve 23. kole III. třídy skupině A se hrál šlágr v Rajnochovicích, kde třetí domácí hostili čtvrtý Chvalčov. Rajnochovice zápas zvládly a zásluhou Topiče, který vstřelil všech pět branek svého týmu, zvítězily 5:1.

Deštivé počasí ovlivnilo program v obou skupinách.

Šlágr třetího se čtvrtým patřil jasně domácím Rajnochovicím. Na svém hřišti podvanácté v řadě neprohrály. Letos mají domácí bilanci 11 – 1 – 0. Chvalčov poprvé na jaře prohrál. Domácí Tomáš Topič nastřílel letos už 49 branek.

„Hráči podali velmi kvalitní výkon a důležitý souboj, který nás udržel v boji o postup, zvládli. Vytvořili jsme si spoustu šancí a nakonec vstřelili pět branek. Mohlo jich být i víc, vždyť Topič neproměnil penaltu," řekl domácí kouč Roman Chromec.

„Do utkání jsme vstoupili přímo katastrofálně. K tomu se ještě zranil Kopeček, který musel už po čtvrthodině vystřídat. V první půli byli domácí o něco lepší a potvrdili to i ve 27. min. druhým gólem. Po této brance jsme se konečně začali prosazovat i my. A z jednoho z rohových kopů Trnčák z blízka hlavou snížil. Těsně před poločasem nám dal nejlepší střelec soutěže Topič gól do šatny. Druhý poločas se více méně odehrál v naší režii. Ze skoro půlhodinové převahy jsme nevytěžili téměř nic. V závěru pak do naší otevřené obrany dvakrát pronikl opět Topič a uzavřel na pro nás nezasloužených 1:5," dodal trenér hostů Martin Mikulík.

Branky: 4., 27., 44., 82. a 87. Topič – 39. Trnčák.

Rozhodčí: Mucha.

Diváci: 60.

Rajnochovice: Rýc – M. Doležel (70. Malát), P. Doležel, Staněk, Dvořák, Jurča, Kubík, Ides, Giebel, Hrachovec (80. Hájek), Topič.

Chvalčov: Šimčík – Balvín T., Balvín J., Trnčák, Kopeček (15. Kubaník), Vaněk, Vaculík, Talach, Marek, Zmeškal (83. Chlápek), Černý.

 

 

   
Pravčice- Tučapy 1:2 (0:1)
Mysločovice "B"- Břest odloženo
Zahnašovice- Holešov"B" 1:2 (0:1)
Míškovice- Martinice 3:0 (0:0)
Záhlinice- Ludslavice odloženo
Kostelec "B"- Hlinsko p. H. odloženo
 Rymice- Komárno 0:3 (0:2)