2. kolo (19. 8. 2012)

    MÍŠKOVICE- RAJNOCHOVICE 1:3 (0:1)

 

Po devíti měsících nastoupili domácí k mistrovskému utkání, kterému by nejlépe slušela remíza, ale nakonec byli šťastnější hosté. Utkání začali lépe domácí, ale i tu největší šanci, pokutový kop, už v 5.

minutě nevyužili. Potom bylo utkání vyrovnané, ale po půl hodině hry si hosté vytvořili několik vyložených šancí.

Ve 33. minutě z hranice šestnáctky střelou k tyči poslal do vedení hosty Kubík. Po třech minutách Rajnochovice nastřelily tyč. Poté si domácí vytvořili několik šancí, ale nebyli úspěšní.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním výsledek zvrátit, ale jejich střely končily v rukou brankáře. Až v 64. minutě po kopu z rohu hlavou vyrovnal J. Herodes. Po té domácí polevili, čehož využili hosté ke vstřelení druhé branky, kterou v 71. minutě rovněž střelou k tyči zaznamenal Topič.

V poslední čtvrthodině se domácí vrhli do útoku, ale šance zůstaly nevyužity. Zato hosté využili zeslabené obrany domácích, a po sólu v poslední minutě uzavřel skóre Hrachovec.

„Domácí začali tlakem, který vyvrcholil pokutovým kopem. Brankář Ides ho však chytil, což byl zřejmě rozhodující moment. My jsme postupem času hru v poli téměř vyrovnali, což přineslo ovoce v podobě gólu Davida Kubíka. Na začátku druhého poločasu jsme byli lepším mužstvem, ale domácí vzápětí vyrovnali hru i skóre. Poté domácí zvýšili tlak, ale udeřilo na druhé straně. Za nás přidal gól Topič a ujali jsme se opět vedení. Na závěr utkání domácí vrhli všechny síly do útoku, aby vyrovnali. Hru domácích vabank jsme však potrestali třetím gólem v 95. minutě, který dal Hrachovec, a bylo rozhodnuto," řekl vedoucí mužstva hostů Jiří Dubják.

Branky: J. Herodes – Kubík, Topič, Hrachovec.

Rozhodčí: Caletka.

Diváci: 100.
 

Míškovice: Z. Pospíšil – Malošík, L. Mikala, Sieklík, Skotek, J. Pospíšil, D. Mikala, J. Herodes, Snopek, Mikeska, Bielík (Javora, Kopřiva, Krajča).
Rajnochovice: Ides – Koláček, Staněk, Doležal P., Doležal M., Chromec F. (46. Hájek), Giebel, Kubík, Jurča, Topič, Hrachovec.

 

   
Pravčice- Mysločovice "B" 3:2 (1:1)
Holešov "B"- Chvalčov 1:3 (0:0)
Martinice- Rymice 3:1
Míškovice- Rajnochovice 1:3 (0:1)
Záhlinice- Zahnašovice 3:3 (1:2)
Tučapy- Kostelec "B" 0:5 (0:2)
Ludslavice- Komárno 5:2 (2:0)
Hlinsko p. H.- Břest 2:2 (2:2)