26. kolo

SK Rajnochovice   7:0 (0:0)   Sokol Žalkovice B

25. kolo

SK Rusava B   0:6 (0:4)   SK Rajnochovice

Všechna čtyři vzájemná utkání vyhráli fotbalisté Rajnochovic. Pro domácí to byla už šestá prohra v řadě.

Po celý zápas jsme hráli pěkný fotbal a měli více ze hry než domácí, kteří se za 90 minut dostali jen do třech náznaků šancí. Hráče bych chtěl pochválit za výborný výkon. I když jsme hráli bez tří hráčů základní sestavy Staňka, Maláta a Topiče. Jsem rád, že jsme zápas zvládli na jedničku.

Trenér SK Rajnochovice
Jiří Malát st.

Rusava B: Barot – Perutka, Lipold, Krajcar, Kadlčík, Koudelníček, Škarpich, Zelený, Sedlář, Kocman, Novotný

Rajnochovice: Rýc – P. Doležal (83. Koláček), Marek, Zbořil (60. Dubják), Giebel (70. Kunc), Jurča, Ides, Čech, M. Doležal, Kubík, Šimčík

Branky: 40. a 78. Čech 2, 5. Ides, 20. M. Doležal, 27. Kubík, 70. P. Doležal

Rozhodčí:    Z. Novák

Diváci:    40

24. kolo

SK RAJNOCHOVICE – FK KOMÁRNO 9:0 (3:0)

„Od začátku utkání jsme na hřišti byli lepším týmem. Myslím si, že diváci mohli být velice spokojeni a já si také nemůžu stěžovat,“ pochvaloval si trenér Rajnochovic Jiří Malát.

„Domácí využili v utkání co mohli. Měli jsme v zápase několik tutovek, ale nedokázali jsme je proměnit. Díky nedisciplinovasti našich hráčů a horší fyzické koncici nás hráči Rajnochovic ve druhé půli převálcovali. Byl to zatím náš nejslabší zápas,“ zoufal si po zápase sekretář Komárna Josef Kuběja.

Branky:    Šimčík 3, Kubík 2, Topič, Ides, Doležel, Staša

Rozhodčí:    A. Novák

Diváci:    200

Rajnochovice:    Rýc – P. Doležal (71. Kunc), Koláček, Zbořil (78. Staša), Staněk (45. M. Doležal), Jurča, Ides, Malát ml., Topič, Kubík, Šimčík.
Komárno:    Bancík – Šindelek, Hruška, P. Matůšů, Jindruch (70. Gajdůšek), Žejdlík, Švarc, Lukáš Orava, Lehnert (60. Gadav), Libor Orava, S. Matůšů (45. V. Matůšů).

23. kolo

SK Rajnochovice   3:0   Loukov

Výsledek je pro hosty krutý, ovšem poučný. Snad se útočníci Loukova dívali, jak Topič s přehledem proměňuje své šance. První půle byla vyrovnaná s minimem šancí, byl to spíše boj. To druhou půli ovládli domácí, dirigováni nestárnoucím Staňkem. Hned ve 47. minutě vyrobil hrubou chybu gólman Loukova Drábek a Topič pohodlně otevřel skóre. Když pak po úniku Topič přidal druhý gól, bylo rozhodnuto. Domácí pak ještě nastřelili břevno a Kubíkem zvýšili na konečných 3:0.

Branky:    49. a 60. Topič, 87. Kubík

Rozhodčí:    Měrka

Loukov:    Drábek – Kuběna, Petřík, K. John, Novotný, Šmerda, Kundera, Hodný, Šenovský, Bělík, J. John (Janek, Fuksa).

Branky:    Topič 2, Kubík

Rajnochovice:    Rýc - Doležal (Koláček), Staněk, Dubják (Zbořil), Jurča - Malát J. ml., Ides, Kubík, Šimčík - Topič, Čech (Kunz)

22. kolo

Moravan Kostelec u Holešova   4:0   SK Rajnochovice

Zápas roku se hrál za krásného, slunečného a hlavně bezvětrného počasí a přihlížela mu i velmi slušná divácká kulisa. Vzhledem k důležitosti utkání byla před zápasem patrná určitá nervozita v obou táborech. Hosté měli určitou taktickou výhodu v tom, že případná remíza by je udržela na první příčce tabulky a mohli tak hrát ze zabezpečené obrany a spoléhat na protiútoky. Ve 26. minutě, po faulu na Martina Hradila v pokutovém území a následné proměněné penaltě, se hosté přeci jen museli pustit do otevřenější partie.

„To byla voda na mlýn našim hráčům, kteří do poločasu přidali další dvě branky. Ve druhém poločase jsme přeci jen už trochu hlídali výsledek, ale po krásné akci jsme přidali ještě čtvrtou branku. Utkání vzhledem k důležitosti provázely i emoce, lavička hostů se dožadovala penalty za ruku v pokutovém území, ale myslím si, že v trendu posuzování neúmyslných rukou, které bylo nastoleno, rozhodl rozhodčí asi správně. Hosté si několik šancí vytvořili, asi ve dvou případech je náš brankář kryl i se štěstím, ale i my jsme Markem a Hradilem byli několikrát blízko dalším brankám. Naši hráči po celé utkání naprosto plnili taktické pokyny trenéra Poláška pro tento zápas a z mého pohledu vyhráli s přehledem a naprosto zaslouženě,“ řekl k utkání sekretář Kostelce Roman Zbořil.

Branky:    42. a 70. D. Marek, 26. T. Hlobil (pen.), 40. Martin Hradil.

Rozhodčí:    Pelikán - Hušek, Mucha

Diváci:    400

Kostelec u Hol.:    Přikryl – J. Hradil, Polepil, M. Kovalda, Ragoš, Čuzy, Holý, Hlobil, T. Marek (86. L. Kovalda), Martin Hradil (76. Hejkerlík), D. Marek (73. Miroslav Hradil)

Rajnochovice:    Rýc – Koláček, Ides, Staša, Doležal, Kubík, Malát, Čech, Šimčík (70. Giebel), Staněk, Topič

21. kolo

SK Rajnochovice   4:0   SK Břest

První poločas byl vemi vyrovnaný s náznaky šancí na obou stranách. Začátkem druhého poločasu po pěkné přihrávce Topiče skóroval Malát. Za chvíli měli hosté vyloženou šanci, kterou krásným zákrokem zneškodnil brankář Rýc. Za to na druhé straně udeřil přesně hlavou Staněk a vedli jsme 2:0. Když ještě dvakrát skóroval Topič, bylo rozhodnuto. Hrál se celý zápas pěkný fotbal a věřím, že diváci mohli být spokojeni.

Trenér SK Rajnochovice, Jiří Malát st.

Branky:    Topič 2, Malát J. ml., Staněk

Sestava:    Rýc - Koláček, Staněk, Ides, Jurča - Malát J. ml., Zbořil, Kubík, Šimčík - Topič, Čech

(Staša, Giebel, Doležal)

20. kolo

SK Rajnochovice   8 - 1   SK Kyselovice B

Branky:    Topič 4, Ides, Čech, Kubík, Malát J. ml.

Dohrávka 19. kola

SK Rajnochovice   0 - 1   Ludslavice

rozhodčí:    Pagáč - Nevřala, Kotas

18. kolo

Pravčice 1:5 (0:1)  Rajnochovice

Hrálo se za silného větru, který dělal problémy oboum mužstvům. Po několika slibných šancích byl faulován v šestnáctce Topič a Staněk neomylně proměnil penaltu. Po přestávce se domácí osmělili a po chybě naší obrany se jim podařilo vyrovnat. Netrvalo dlouho aběhem 8 minut jsme po brankách Zbořila, Kubíka a Topiče vedli 1:4. V závěru utkání opět Kubík završil na konečných 1:5.

Děkuji hráčům za bojovnost a našim fanouškům za přízeň.

Trenér SK Rajnochovice Malát Jiří st.

Sestava:    Rýc - Koláček, Staněk, Ides, Jurča - Malát Jiří ml., Zbořil, Kubík, Šimčík - Topič, Čech (Giebel, Doležal, Dubják)

17. kolo

SK Rajnochovice    6:1    SK Slavoj Zahnašovice

Favorizované Rajnochovice už ve třinácti zápasech v řadě neprohrály. Proti Zahnašovicím se jim dlouhodobě daří. Všech šest vzájemných zápasů domácí vyhráli. Hned na začátku utkání si domácí vytvořili několik šancí, ale neproměnili je. V 17. minutě si hostující hráč srazi míč do vlastní branky. O šest minut později zvýšil Topič na 2:0. Tentýž hráč přidal v 64. a 66. minutě další dvě branky a o utkání bylo rozhodnuto. Hosté se snažili a po zaváhání domácí obrany se jim podařilo vstřelit gól. V závěru Topič a Malát ml. završili vítězství Rajnochovic.

Sestava:    Rýc - Koláček, Doležal, Staněk, Jurča - Čech, Kubík, Zbořil, Malát Jiří ml. - Ides, Topič (Šimčík, Kunz, Staša)

16. kolo

TJ Sokol Hlinsko p/H    0:1    SK Rajnochovice

Od začátku to byl z naší strany nervózní zápas, a proto ho mohu nazvat festivalem zahozených šancí. Měli jsme několik vyloženek, s kterými jsme se nemohli v pohodě vypořádat. Dvanáct minut před koncem se nám konečně podařilo vstřelit branku. Děkuji našim fanouškům za velkou účast a věřím, že jim příště uděláme větší radost z podívané. Vůči rozhodčímu se raději nebudu vyjadřovat, protože takovou "ubohost" jsem opravdu dlouho neviděl! Navíc, tam byl delegát a rád bych viděl jeho známkování.

Malát Jiří, trenér SK Rajnochovice

Sestava:    Rýc - Koláček, Staněk, Ides, Staša - Čech, Kubík, Šimčík, Malát Jiří ml. - Dubják, Topič (Zbořil, Jurča, Doležal)

14. kolo

Sokol Rymice 1:4 SK Rajnochovice

Začátek utkání byl rozpačitý z obou stran. Domácí měli v 15. a 17. minutě šance, kdy první bravurně vychytal Rýc a druhou dali domácí vedle. Ve 20. minutě se nám podařilo Topičem skórovat a tím jsme převzali hru na naši stranu. V poslední minutě prvního poločasu jsme přidali druhou branku s kopačky Maláta po pěkné přihrávce Topiče. Z kabin jsme šli do druhého poločasu s větším klidem a bylo to znát. Již v 53. minutě po trestném kopu Staňka přidal Ides třetí gól. A když Topič prošel mezi pěti hráči a vsítil čtvrtý gól bylo rozhodnuto. Domácí snížili už jen s penalty na konečných 1:4. Děkuji všem hráčům za bojovnost a našim fanouškům, kteří přijeli a fandili i v tomto chladivém počasí. Rozhodčí podali výborný a objektivní výkon. Hráčům a funkcionářům Rymic přeji hodně zdaru do dalších zápasů.

Sestava:    Rýc - Koláček, Staněk, Ides, Jurča - Čech, Zbořil, Kubík, Šimčík, Malát Jiří ml. - Topič (Dubják, Doležal, Staša)

Fotky jsou ve fotogalerii

13. kolo

RAJNOCHOVICE – RUSAVA B 4:1 (1:1)

Hosté využili překvapivě už první brejk. Domácí se pomaleji rozbíhali. Pomohla jim až druhá branka krátce po přestávce. Klidně tak mohli zahodit i penaltu.

Branky: 72. a 83. Topič, 33. T. Ides, 50. Kubík – 10. M. Vaculík

Rozhodčí: A. Novák              Diváci: 180

Rajnochovice: Rýc – Staša, Koláček, Staněk, Kubík, Ides, Čech, Jurča, Uhřík, Žídek, Topič (Zbořil, Doležal, Kobliha)

Rusava B: D. Krajcar – Tkadlčík, H. Pavelka, Tellinger, T. Krajcar, M. Vaculík, Koudelníček, Gomola (46. Škarpich), Vašík, Kocman, T. Vaculík

12. kolo

KOMÁRNO – RAJNOCHOVICE 1:3 (1:2)

Derby přilákalo do hlediště početnou diváckou kulisu, která viděla od počátku kvalitní fotbal z obou stran. Favorit se prosadil po sedmi minutách, kdy vyražený míč brankářem uklidil do sítě Čech. Pak po rohovém kopu zahrál jeden z obránců Rajnochovic rukou a rozhodčí ukázal na penaltový puntík. Domácí Švarc se nemýlil a srovnal. Překvapení se však nekonalo a fotbalovější hosté měli s postupem času více ze hry. Svou převahu vyjádřili také gólově. Domácí od větší pohromy zachránil několika skvělými zákroky gólman Bancík.

Branky: 27. Švarc (pen.) – 7. Čech, 32. Kubík, 68. Žídek

Rozhodčí: Zpěvák                  Diváci: 150

Komárno: Bancík – Hruška, Navtípil, Gajdůšek, Matůšů (71. Gadas), Ondroušek, Lehnert, Švarc, Šipula, Orava, Švarc (39. Šindelek)

Rajnochovice: T. Ides – Staša, J. Ides, Koláček, Doležal (85. Kobliha), Kubík, Jurča, Čech, Novosad (55. Žídek), Staněk (87. Kunz), Topič

11. KOLO

LOUKOV – RAJNOCHOVICE 1:2 (0:0)

Branky: Topič 2

10. kolo

RAJNOCHOVICE – KOSTELEC U HOL. 2:0 (0:0)

„V prvním poločase branka nepadla, a i když jsme měli opticky mírnou herní i územní převahu, naše kombinace končily před pokutovým územím domácích. Ani domácí neměli vyloženou šanci. Krátce po přestávce jsme obdrželi gól tradičně po rohovém kopu. Poté jsme se pokoušeli alespoň o vyrovnání, ale vyloženou šanci jsme si vytvořili asi jen jednu a tu jsme zmařili. Naopak domácí devět minut před koncem nám zasadili rozhodující úder. Nám dnes naprosto chyběla finální přihrávka a z ní plynoucí gólové šance. Prohra velmi mrzí, protože jinak jsme nehráli špatně, bylo pěkné počasí i rozhodčí řídil zápas prakticky bezchybně. My ale v Rajnochovicích prostě bodovat neumíme,“ přiznal sekretář hostí Roman Zbořil.

Branky: 50. T. Ides, 72. Topič

Rozhodčí: Veselý                   Diváci: 220

Rajnochovice: nehl.

Kostelec u Hol.: P. Přikryl – J. Hradil, Kovalda, Ragoš, Barot, Hejkerlík (83. Žůrek), R. Přikryl, Holý, Marek, Čuzy, M. Hradil

9. kolo

BŘEST – RAJNOCHOVICE 1:1 (0:0)

Branky: 55. Koudelníček – 51. Kubík

Rozhodčí: Skyba                    Diváci: 100

Břest: Krtoška – Buček, Koudelníček (65. Hudeček), Janoštík, Koryčan, Motal, Maquette, Rosecký, Zavadil (33. Zapletal), Juračka (46. Bilavčík), Vojkůvka

Rajnochovice: Rýc – Staša, Doležal, Koláček, Kubík, Ides, Jurča, Uhřík, Kobliha, Staněk, Topič

8. kolo

KYSELOVICE B – RAJNOCHOVICE 0:2 (0:2)

„Na začátku nás hosté zatlačili a dali šťastný gól. Před druhým gólem rozhodčí naprosto nesmyslně nařídil pokutový kop po výborném hereckém výkonu hostujícího útočníka. První poločas byl vyrovnaný. Po přestávce hosté bránili svůj náskok. My jsme se dostávali jen k pokutovému území a nebyli jsme schopni dát gól, proto jsme si nezasloužili ani bod,“ komentoval zápas brankář domácích Karel Krejčíř.

Branky: Topič, Staněk

Rozhodčí: Zimmerman                        Diváci: 50

Kyselovice B: Krejčíř – Zedek, A. Říkovský, Morong, Hariš, M. Úlehla, P. Úlehla, V. Říkovský ml., Seibert, Škrabaňa, Indrák

Rajnochovice: T. Ides – Jurča, Doležal, Koláček, J. Ides, Kubík, Staša, Čech, Žídek, Staněk, Topič (Kobliha)

7. kolo

RAJNOCHOVICE – PRAVČICE 6:1 (5:1)

Domácí rozhodli o svém jasném vítězství v prvním poločase. Po změně stran hosté hru vyrovnali, ale na zvrat to nestačilo.

„Hráli jsme vyrovnanou partii, i když výsledek tomu nenapovídá. V prvním poločase jsme měli čtyři obrovské gólové šance, ale dali jsme jen jeden gól. Domácí proměnili všechno. Jejich výhra byla zasloužená,“ dodal trenér Pravčic Zdeněk Pudelka.

Branky: Kubík 2, Topič 2, Kunz, Staněk – vl.

Rozhodčí: Caletka                  Diváci: 100

Rajnochovice: Rýc – Jurča, Doležal, Koláček, Staněk, Ides, Kubík, Staša, Žídek, Topič, Kunz (Dubčák, Kobliha)

Pravčice: Hrdlička – Pecháček, Ruman, Vojtek, Kahánek, Halašta, Nevřala, J. Zapletal, P. Zapletal, Mišelnický, Tobolík (Kincl, Dvořák)

6. kolo

RAJNOCHOVICE – MYSLOČOVICE B 7:1 (4:1)

Domácí si s chutí zastříleli. Od většího výprasku zachránil hosty několika zákroky brankář Potočný.

Branky: Topič 3, Kubík, M. Doležal, Kunc, Jurča (pen.) – vl.

Rozhodčí: Zapletal                  Diváci: 150

Rajnochovice: Malát – Jurča, M. Doležal, Koláček, J. Ides, T. Ides, Kubík, Staněk, Staša, Kunc, Topič (P. Doležal)

Mysločovice B: Potočný – Dřímal, Kolář, Velísek, Menšík, Pálka, Miklík, Mikel, Bocek, Jančík, Večeřa (Hrubý, Valčík, Kučera)

5. kolo

Zahnašovice - Rajnochovice 1:3 (0:0)

Hosté měli v prvním poločasu řadu gólových příležitostí, ale žádnou neproměnili. Ve druhém poločase šly Rajnochovice do vedení. Domácím se na úvodní gól podařilo odpovědět. Favorizovaní hosté nakonec po dalších dvou gólech získali všechny tři body.

Branky: R. Janalík – Topič 2, Kubík

Rozhodčí: Daněk                    Diváci: 100
Zahnašovice: nehl.

Rajnochovice: Rýc – Koláček, Doležal, Jurča, Staněk, T. Ides, Camfrla, Kubík, Čech, Uhřík, Topič (J. Ides, Staša)

4. kolo

RAJNOCHOVICE – HLINSKO P. H. 7:1 (6:0)

Hned ve 2. minutě domácí otevřeli svou střelnici. Už do poločasu vedly Rajnochovice 6:0 a vše nasvědčovalo tomu, že si hosté odvezou nejméně deset branek. Z několika šancí však domácí proměnili po přestávce už jen jedinou.

Branky: Dubják 3, Camfrla, Kubík, Topič – Petrovič

Rozhodčí: Zavadil                   Diváci: 150

Rajnochovice: Rýc – J. Ides, Koláček, Jurča, Žídek, Kubík, Čech, Dubják, Camfrla, Topič, T. Ides (Staša)

Hlinsko p. H.: Uruba – B. Škarpich, I. Podola, Barot, Zdráhal, Petrovič, Vaculík, Harabal, J. Škarpich, Molčan, Zouzal

3. kolo

LUDSLAVICE – RAJNOCHOVICE 4:1 (2:1)

Do utkání vstoupili domácí šťastněji a po vstřelené brance z přímého kopu se ujali vedení. Soupeř v průběhu prvního poločasu srovnal krok a po proměněném pokutovém kopu i skóre. Před koncem první půle se Ludslavice ujaly po krásné střele J. Herodese vedení, které se snažily ve druhém poločase udržet, a to se jim i přes mírnou převahu soupeře podařilo. Své snažení korunovaly Ludslavice dalšími dvěma vstřelenými brankami.

Branky: R. Skotek, J. Herodes, Křižan, Valčík – Staněk (pen.)

Rozhodčí: Zimmerman                        Diváci: 120

Ludslavice: L. Herodes – Konečný, Hubáček, Podola, J. Herodes, Vlček, Dlabaja, R. Skotek, Valčík, Křižan, Rafaja. (Lahola, Heryán, Pavlík)

Rajnochovice: Ides – Koláček, Uhřík, Jurča, Staša, Kubík, Durchan, Čech, Žídek, Staněk, Topič (Dubják, Doležal)

2. kolo

RAJNOCHOVICE – RYMICE 1:0 (0:0)

Vyrovnaný zápas rozhodla penalta, kterou proměnil ve druhém poločase Staněk. Všech pět posledních vzájemných zápasů vyhrály Rajnochovice. Hosté ukončili sérii jedenácti utkání bez prohry.

Branka: Staněk (pen.)

Rozhodčí: Zimmerman                        Diváci: 250

Rajnochovice: Ides – Koláček, Doležal, Staněk, Jurča, Kubík, Camfrla, Čech, Žídek, Uhřík, Topič (Durchan, Kunc)

Rymice: Doležal – A. Marek, Dítě, Fuksa, T. Odložilík, Šimčík, D. Odložilík, Hausknecht, Nesrsta, Mlčák, Bartalský (Mirynský, M. Marek)

1. kolo

ŽALKOVICE B – RAJNOCHOVICE 2:2 (1:1)

Nová sezóna začala zápasem, který je vždy herně zajímavý. Opět byl k vidění kvalitní fotbal, jak už je zvykem při duelu těchto mužstev. Hosté začali velmi dobře a prvních deset minut nepustili domácí za polovinu hřiště. Po tomto tlaku začali hrát i domácí. Od té chvíle byl zápas velmi vyrovnaný a hra se přelévala ze strany na stranu.

Hosté skórovali v 10. minutě zásluhou střely Topiče, kterou vyrazil domácí gólman Borovička, ale míč se odrazil od bránícího beka do branky. Po tomto gólu měli několik tutovek domácí, jednu z nich proměnil D. Vymětal.

Druhý poločas přinesl kvalitní fotbal, kdy každé z mužstev jednou skórovalo. Zápas skončil spravedlivou remízou. Výkon rozhodčího byl výborný, což se nedá říct o výkonu pomezního hostí.

Branky: 30. D. Vymětal, 68. R. Pala – 20. vl., 55. Topič

Rozhodčí: Zeman                   Diváci: 150

Žalkovice B: Borovička – Hanák, Bocek, R. Vymětal, ,Svozil, Sedlář, M. Kuba, T. Pala, R. Pala (Štěrba), Janečka, Krejčí, Škopík, P. Netopil, Doležal

Rajnochovice: Ides – Koláček, Staněk, Jurča, Doležal, Staša, Kubík, Uhřík, Zbořil, Novosad, Zbořil (Camfrla, Kunc)